MAXI NOVA

Poslovi

ZAPOŠLJAVAMO PRODAVAČICE U ISTRI

MAXI NOVA je dugi niz godina vaša trgovina u koju rado svraćate. Vrlo smo ponosni na dobru i kvalitetnu uslugu koju pružamo našim kupcima, pa nam se oni redovito vraćaju.

Naša moda je nosiva i atraktivna, prodaje se po izrazito pristupačnim cijenama, te smo samim time i privlačni kupcima.
Pobrinuli smo se da tijekom ljetnih mjeseci naše trgovine budu otvorene i u Istri.

U koliko imaš stila za modne trendove, želiš ugodno radno okruženje i tijekom ljetnih mjeseci u kojem ćeš graditi svoju profesionalnu karijeru, postani dio naše priče.

Mjesto rada: Pula, Poreč, Rovinj, Umag, Novigrad i Medulin

OPIS POSLA:
– komunikacija s kupcima (Smart Service)
– aktivna prodaja
– rad na blagajni
– označavanje i slaganje robe
– briga o dekorativnom uređenju poslovnog prostora
– održavanje čistoće poslovnog i pomoćnog prostora
– ostali poslovi sukladno potrebama organizacije rada

UVJETI:
– visoka razina ljubaznosti i strpljenja
– radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– osnovno poznavanje rada na računalu, POS aparatu
– izražene komunikacijske sposobnosti i uslužnost
– fleksibilnost i spremnost na učenje
– sklonost timskom radu i suradnji s kolegicama
– odgovornost i urednost

ŠTO NUDIMO:
– ugovor o radu za vrijeme trajanje sezone (okvirno od 01.04.2019. do 01.10.2019.)
– mogućnost stalnog zaposlenja ili povratak iduće godine u sezonu
– puno radno vrijeme, rad u smjenama (8 sati dnevno)
– redovita primanja u iznosu od 5.000,00 kn (u sezoni)
– osiguran smještaj u kvalitetno opremljenim stanovima
– putni troškovi plaćeni
– stjecanje znanja i iskustva u aktivnom, sigurnom i dinamičnom okruženju
– ugodnu radnu atmosferu

– Zamolbu i životopis možete poslati na mail : maxinovazaposljavanje@gmail.com

– Dodatni upiti na : +385 91 114 44 57 (Viber, WhatsApp)